Do Przystani Ocalenie trafiają psy mocno doświadczone przez życie. Te psy, gdyby potrafiły mówić, nauczyłyby ludzi wielu mądrości. Opowiadałby o kłopotach, problemach, o cierpieniu… ale sporo też by mówiły o jedzeniu, poczuciu bezpieczeństwa i głaskaniu, które są dla nich ważne. U nas mieszkają zwierzęta, które można nazwać życiowymi rozbitkami. Coś poszło nie tak jak powinno i ten statek zwany życiem zaczął tonąć. Trzymając się resztą sił natrafiły na wyspę zwaną Przystanią Ocalenie.

I tak jak z wyspy bez porządnego statku, czy helikoptera nie ma szans na wydostanie się … tak w Przystani większość tych życiowych rozbitków zostaje do końca swoich dni. Pozwalamy im zostać, nacieszyć się życiem. Zaspokajamy ich potrzeby i zapewniamy wszystko, czego potrzebują. Nie narażamy tych steranych życiem dziadeczków na nieudane adopcje i tragiczne dla nich powroty z adopcji. Zresztą, kto by chciał psa, który jest stary chory,
a jego leczenie wymaga kilkuset złotych miesięcznie. Teraz pewnie spora część z Was pomyśli, zaraz przecież ja mam takiego psa. No właśnie… ci dobrzy ludzie, którzy są gotowi i mają warunki na takiego psiaka, zazwyczaj mają swoje zwierzęta. Czasami cud się zdarzy i ktoś z naszych dziadeczków pojedzie na ostatnie lata do domu. Nasze dziaduszki kochają przystań, kochają przystaniowych ludzi. To jest ich dom, staramy się, aby miały wszystko, aby czuły się tak jak w domach. Mamy dużo psów i chcemy, aby żyło się im lepiej.
Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym te najbardziej chore i stare będą miały zapewniony komfort i spokój. W lecie chłód, w zimie ciepło. To będzie nasze przystaniowe psianatorium. Potrzebujemy do tego dwóch kontenerów mieszkalnych. Koszty są ogromne, ale wierzymy, że pomogą nam dobrzy ludzie, przyjaciele zwierząt.
Wiemy, że próśb o pomoc jest wiele. Wiemy, że ciężko jest wspierać każdego, który o to prosi, ale mamy nadzieję, że nie przejdziecie obojętnie obok prośby starych, steranych życiem seniorów, których nikt, poza Przystanią Ocalenie, nie chciał.
Prosimy, wpłać symboliczne dwa złote i poproś o to samo znajomych. Możesz ich oznaczyć, możesz udostępnić.
My i nasi rozbitkowie, będziemy ogromnie wdzięczni. Pomóż ułatwić im życie na wyspie zwanej Przystanią Ocalenie.
Link do zbiórki: PSIAnatorium
Wpłaty można również dokonywać bezpośrednio na nasze konto 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem "Kontener"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000015352
Z góry dziękujemy za każdą pomoc
Można też wysłać sms o treści OCALENIE
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79996 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT