Dzień za dniem siedzi w kącie swojego boksu. Smutny i bezradny. Nie ma wpływu na swój los. Nie może nic zrobić, żeby coś zmienić. Siedzi w kącie całymi dniami, jakby udawał, że go nie ma, lepiej nie rzucać się nikomu w oczy, żeby nie przeszkadzać. Czeka, aż coś się zmieni...ale co może się zmienić w życiu tak starego, niepełnosprawnego mieszkańca schroniska. Właściwie to czeka na smierć, tak starego psa w schronisku nie czeka nic innego. Na nowe domy czeka tyle szczeniąt, tyle psów młodych, sprawnych i wesołych. Takie smutne dziadeczki, które czekają latami w schronisku pozostają niezauważone. Nie możemy przejść obojętnie obok prośby o pomoc dla Merlina. Mimo trudnej sytuacji, chcemy odczarować los tego smutnego staruszka i zabrać go pod naszą opiekę. Jednak nie uda nam się pomóc Merlinowi, bez Waszej pomocy. W Przystaniowym Psianatorium nie ma miejsc. Merlin zamieszka w hoteliku. I tak, jak kiedyś prosiliśmy o deklaracje dla Maurio, tak dzisiaj błagamy o stałe deklaracje dla Merlina na hotelik i lekarstwa. Staruszek potrzebuje 50 osób, które zadeklarują stałą 10 złotową wpłatę na nasze konto.
Każde 10 złotych regularnie wpłacane na nasze konto będzie dla Merlina ogromną pomocą.
Merlin również nie ma nic swojego. Prosimy o legowisko dla niego, lek na stawy i mokrą karmę dobrej jakości.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zechcą pomóc nam w odczarowaniu losu Merlina, prosimy napisz o tym w komentarzu. Nie pozwólmy odejść mu samotnie w schroniskowym kojcu. Błagamy o pomoc.
Materac można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/…/legowisko_dla_p…/higieniczne/135162
Mokrą karmę można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda
Lek na stawy można zamówić tutaj: https://www.aptekaolmed.pl/product-pol-17750-FLEXUS-30-kaps
Nasz adres: Przystań Ocalenie,ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice
Telefon 501 241 784
Można też wpłacić grosik na ten cel:
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Konto : 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Dla Merlina”
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stroniewww.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziękujemy za każdą pomoc ❤