Kochani Przyjaciele, przez ostatnie tygodnie zalewamy Was prośbami o pomoc. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni, że z takim zaangażowaniem reagujecie na nasze apele. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy zapewnić naszym podopiecznym spokojny byt. Bez Was nie moglibyśmy tego robić.

Zwracamy się do Was z kolejną, ale bardzo naglącą potrzebą. Dzięki temu, że staramy się sami wysiać, wyhodować to część jedzenia dla naszych zwierząt, udało się nam zebrać. Jednak to jest tylko część. Resztę musieliśmy zakupić. Przy takiej ilości zwierząt to co sami wyhodowaliśmy nie wystarczyło. Mamy do zapłacenia 26 tysięcy. A my nie mamy takich pieniędzy…

Przy takiej ilości zwierząt gospodarskich nie da się oszczędzać na sianie, czy słomie. To podstawowa potrzeba koni, krów i innych naszych zwierząt. Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu tej kwoty. Pomóżcie nam przetrwać długą jesień i zimę. Gdyby każdy z naszych przyjaciół wpłacił 5 złotych, uzbierałaby się potrzebna suma. Wiemy, że koniec wakacji, zbliżający się rok szkolny to czas wydatków i pustych portfeli, ale może uda Was się znaleźć pięć złotych na siano i słomę dla ocalonych od śmierci zwierząt.

Tylko i wyłącznie dzięki ludziom o wielkim sercu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym podopiecznym to, czego większość z nich nie miała przez całe życie. Prosimy Was o pomoc w zapewnieniu im kolejnej zimy, w czasie której nie odczują, że czegoś im brakuje. Bez Was sobie nie poradzimy z tak dużym wydatkiem!

Możesz wesprzeć zbiórkę wysyłając sms
na NUMER 72365

o treści S12628

Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sianoo