Kochani!
Zbliżają się dni zadumy, dni wspominania zmarłych, odwiedzin na grobach bliskich. Przez te wszystkie lata pożegnaliśmy wielu naszych przyjaciół. Wiele zwierząt ocaliliśmy, wiele też pożegnaliśmy. Część z nich ma swoje groby na cmentarzykach dla zwierząt. Jest też miejsce pamięci w naszym przytulisku. Tam wiszą tabliczki z ich imionami, sadzimy kwiaty i palimy znicze. Dbamy też o groby naszych zwierząt. Swoje miejsca na cmentarzach ma kilkoro naszych podopiecznych – Misiu, Baxi   Puszek,Ćmielus,Klopsiu.
Na początku tego roku powstało miejsce wyjątkowe na naszej stronie internetowej – cmentarz wirtualny.
➡️ Przejdź na cmentarz
To miejsce, w którym można wspominać tych podopiecznych Przystani Ocalenie, którzy odeszli. Można pisać nie tylko swoje wspomnienia i pożegnania, można też zapalić wirtualny znicz.
To kosztuje symboliczną kwotę. Paląc wirtualne znicze i opisując swoje wspomnienia pomagacie nam w dbaniu o te realne groby, o miejsce pamięci. Przykładacie swoje cegiełki do dbania o te miejsca, w których wspominamy naszych podopiecznych..

Możecie też wpłacić grosik na utrzymanie grobów. Dla nas to duża pomoc.

91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Znicze"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny na prawym pasku z menu naszej strony www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękujemy za każdą pomoc!