Kolejny wspólny sukces... Dzięki Państwa wsparciu udało się ocalić Mikołajka <3

Kochani! Kiedy pojechaliśmy po Mario, zobaczyliśmy jego…
On bardzo prosi o życie.
Grudzień to czas magii, zadumy, cudów, radości, prezentów. Przede wszystkim czas długo wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia. Jednak czy dla wszystkich to taki cudowny i magiczny czas? Otóż nie, Kochani. Dla zwierząt Grudzień to tak samo jak pozostałe, miesiąc przepełniony bólem, cierpieniem, śmiercią, kresem życia, zabijaniem. Dla nas to końcówka roku, dla wielu istot to końcówka życia. W skupie koni rzeźnych stoi właśnie taki koński nieszczęśnik, który czeka na swój marny koniec. Czeka na wyjazd do rzeźni.
Dla Niego jesteśmy jedyną nadzieją. Możemy być jedynym dobrem jakie go w życiu spotka. Całe życie ciężko pracował w górach. Pełnił funkcję jedynego ,,pojazdu” w rodzinie. Żywe stworzenie pełniło funkcję rzeczy... Niestety tak też był traktowany- jak rzecz. Nie jako stworzenie, które żyje, cierpi, czuje tylko jako siła robocza tania w utrzymaniu. Został wyeksploatowany do granic możliwości. Kiedy jego umęczone ciało odmówiło posłuszeństwa, pozbyto się go jak zużytego sprzętu. Okazało się, że ten konik jest bratem naszego Antosia. Antoś miał dużo szczęścia i udało się parę tygodni temu ocalić jego życie. Czy jego brat też będzie miał tyle szczęścia?
Teraz jego życie jest w naszych rękach. Tylko my możemy odmienić jego los. Czy damy radę? Czy zdążymy? Wiele razy przekonaliśmy się, że Grudzień to miesiąc czynienia dobra. Czy w tym parszywym roku będzie tak samo?
Razem możemy pokazać spracowanej istocie, że Grudzień naprawdę może być magiczny i radosny. Możemy podarować mu najpiękniejszy prezent- życie. Uwierzcie, że żaden nawet najdroższy prezent nie ma takiej wartości jak podarowanie komuś życia. Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Czy bracia będą mieli szansę na wspólną emeryturę? Czy kiedyś rozdzieleni będą znowu mogli być blisko? Wszystko w Waszych rękach kochani Przyjaciele. Sami nie damy rady go ocalić, potrzebujemy Waszej pomocy. Czy ktoś zechce razem z nami podarować mu najpiękniejszy prezent i dołożyć grosik na Jego ocalenie? Niech ten rok szczęśliwie się dla Niego zakończy a nowy 2021 rozpocznie jako nowe życie.