Życie Łatki nie rozpieszczało. Teraz jest już bezpieczna i przed Nią piękne, pozbawione bólu, cierpienia i tęsknoty życie. Chcemy pokazać Jej, że takie życie może być naprawdę piękne i obfitować w smakołyki, pyszne warzywa i witaminy żeby Ją wzmocnić. Łatka jeszcze nie zna takich rzeczy bo nigdy ich nie miała. Jednak my chcemy dać jej szanse spróbowania czegoś innego niż siano. Potrzebujemy do tego Waszej pomocy kochani. Czy znajdzie się dobra dusza, która kupi Łatce jakiś przysmak?

✅Smakołyki można zamówić tutaj:
➡️klik⬅️

✅lizawkę tutaj:

➡️Klik⬅️

✅ witaminy tutaj:

➡️Klik⬅️

Już jakiś czas temu stworzyliśmy Przystaniowy Sklepik, w którym znajdziecie wiele pyszności dla naszych zwierząt. Tam są też artykuły niezbędne do funkcjonowania naszego przytuliska - jak np środki czystości. Zamawiając tam warzywa i owoce, karmy, przysmaki i inne potrzebne nam rzeczy nie zapłacisz za wysyłkę, a nasze zwierzęta szybko dostaną swoje pyszności.
Łatce ogrom radości sprawi:

➡️ Marchewka: Klik

➡️ Buraki: Klik

➡️ Kapusta: Klik

Nie będzie dodatkowych kosztów za dostawę, a podopieczni Przystani Ocalenie dostaną pyszności. Prosimy, aby w formularzu dostawy wpisać swój adres. Tylko w taki sposób będziemy wiedzieć od kogo są zakupy. (Nie martw się nie zostaną wysłane do Ciebie!) Jeśli wolisz pozostać anonimowy lub mieszkasz za granicą, prosimy o wpisanie naszego adresu.

Można też wpłacić kilka złotych na ten cel:
91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem "dla Łatki"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych: Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stronie www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękujemy, za każdą pomoc ❤