Kochani…
Mileczka to kostki powleczone skórą. Patrząc na Nią sami nie potrafimy uwierzyć, że jest taka młodziutka. Wygląda jakby już wiele na tym świecie przeżyła… Niestety przez te dwa lata życia przeżyła wiele złego… Mileczka musiała niedawno urodzić. Nie wiemy gdzie Jej maluszek… Wiemy jednak, że ciąża zasiała ogromne spustoszenie w jej organizmie… Teraz najważniejsze co musimy zrobić to ją odżywić i wzmocnić. Do tego potrzebujemy Waszej pomocy i kilku rzeczy. Może zechcesz coś podarować Milce?

✅lizawkę można zamówić tutaj: ➡️Klik⬅️

✅ smakołyki tutaj: ➡️Klik⬅️

Już jakiś czas temu stworzyliśmy Przystaniowy Sklepik, w którym znajdziecie wiele pyszności dla naszych zwierząt. Tam są też artykuły niezbędne do funkcjonowania naszego przytuliska - jak np środki czystości. Zamawiając tam warzywa i owoce, karmy, przysmaki i inne potrzebne nam rzeczy nie zapłacisz za wysyłkę, a nasze zwierzęta szybko dostaną swoje pyszności.
Milce ogrom radości sprawi:

➡️ Marchewka 🥕Klik🥕

➡️ Buraki ❤️Klik❤️

➡️ Kapusta 🥬Klik🥬

Nie będzie dodatkowych kosztów za dostawę, a podopieczni Przystani Ocalenie dostaną pyszności. Prosimy, aby w formularzu dostawy wpisać swój adres. Tylko w taki sposób będziemy wiedzieć od kogo są zakupy. (Nie martw się nie zostaną wysłane do Ciebie!) Jeśli wolisz pozostać anonimowy lub mieszkasz za granicą, prosimy o wpisanie naszego adresu.

Można też wpłacić kilka złotych na ten cel:
91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem "dla Milki"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych: Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stronie www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękujemy, za każdą pomoc ❤