Kochani,
Krasulka - krówka na której transport ostatnio zbieraliśmy wyruszyła z nami do Przystani Ocalenie. Nie obyło się bez łez… Były łzy pożegnania właścicieli i były nasze łzy wzruszenia. W tych czasach takie pożegnania należą do rzadkości. To było tak smutne pożegnanie a jednocześnie tak piękne, że na samo wspomnienie szklą się nam oczy.
,,Od 15 lat z nami była ,teraz kiedy przyszły problemy zdrowotne ,nie chcemy żeby poszła na rzeź. Kilka razy już po nią byli i chcieli kupić od nas na mięso, ale my nie daliśmy na rzeź. Chcemy żeby żyła”- taka postawa właścicieli zwierzęcia takiego jak krowa jest wręcz niespotykana. Z jednej strony bardzo nam przykro, że Krasulka musiała opuścić swój ukochany dom i kochających ludzi a z drugiej czujemy ogromną radość, że jednak są na tym świecie krowy, które mają dobre życie. Krasulka miała naprawdę dobre. Jest ogromna, dobrze odżywiona, w jej oczach nie widać strachu. To było ich 15 wspólnych lat... Dzisiaj po 15 latach Krasulka zaczyna nowe życie w Przystani Ocalenie.

Kochani prosimy o pomoc dla Krasulki.
Może ktoś zechce zakupić jej lizawkę oraz warzywa w Przystaniowym sklepiku? Żeby umilić jej najbliższe dni, które będą dla niej bardzo trudne i przepełnione tęsknotą za domem…

✅lizawkę można zamówić tutaj:➡️Klik⬅️

Nasz adres:

Przystań Ocalenie
Ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
501-241-784

‼️Paczkomat‼️
Ul. Zawadzkiego 3
43-229 Ćwiklice
501-241-784
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krasulce ogrom radości sprawi:

➡️ Marchewka Klik
➡️ Buraki:Klik

➡️ Kapusta:Klik

Nie będzie dodatkowych kosztów za dostawę, a podopieczni Przystani Ocalenie dostaną pyszności. Prosimy, aby w formularzu dostawy wpisać swój adres. Tylko w taki sposób będziemy wiedzieć od kogo są zakupy. (Nie martw się nie zostaną wysłane do Ciebie!) Jeśli wolisz pozostać anonimowy lub mieszkasz za granicą, prosimy o wpisanie naszego adresu.

Można też wpłacić kilka złotych na ten cel:
91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem "dla Krasulki"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych: Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stronie www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękujemy, za każdą pomoc ❤