Orfeusz dziękuje za życie i bardzo prosi o dalszą pomoc.
Wiele w życiu już widzieliśmy, wiele koni poznaliśmy… ale kiedy zobaczyliśmy tego nieszczęśnika w skupie koni, wiedzieliśmy, że musimy mu pomóc. Postanowiliśmy, że to zrządzenie losu…bo dowiedzieliśmy się o nim, w dniu, kiedy mijała 20 rocznica powstania Komitetu Pomocy dla Zwierząt. Dzięki Państwa pomocy udało nam się go wykupić. Dziękujemy za wszystkie wpłaty, za wszystkie smsy. Szczególnie dziękujemy Ani i Piotrowi ze Smaków Roślinnych, którzy zorganizowali specjalną akcję i dzięki temu udało się zebrać brakującą na wykup kwotę. Już jest bezpieczny… Kiedy się na niego patrzy to łzy cisną się do oczu. Wygląda jak szkielecik. Kupka kości obleczona skórą. Jest słaby, chory.

Po bardzo ciężkim ochwacie. Ze skupu pojechał prosto do kowala, bo teraz, w jego rękach jest opieka nad Orfeuszem. Dzięki Waszej pomocy ocaliliśmy go od śmierci w rzeźni, teraz będziemy walczyć o jego zdrowie.
Na nowe życie dostał nowe imię Orfeusz. Ma tylko 9 lat…wygląda na znacznie więcej. Jest nieśmiały, jakby nie wierzył, że ludzie są zainteresowani nim. Przy zabiegach zachowuje się spokojnie, jakby wiedział, że chcemy pomóc.
Jest bardzo chudy, potrzebuje wielu rzeczy. Liczymy na Waszą pomoc w zakupie odpowiednich paszy, witamin i rzeczy których potrzebuje. Jest bezpieczny, ale teraz zaczynamy walkę o jego zdrowie i komfort życia. To będzie trudna walka…
Z całego serca prosimy o pomoc.

 

Orfeusz potrzebuje wsparcia finansowego na opiekę kowalską i weterynaryjną,
Z całego serca prosimy o pomoc dla tego skrzywdzonego stworzenia.

Wpłaty prosimy kierować na nasze konto:
91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem "Dla Orfeusza"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stronie www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC <3